Din nettleser er for gammel. Vennligst oppgrader nettleseren din eller last ned en alternativ nettleser som Google Chrome eller Firefox.

Partsammensatt utvalg

Her kan du finne innkallinger og protokoller fra møter i partsammensatt utvalg.

Partssammensatt utvalg består av 16 medlemmer, de 8 faste medlemmene i Arbeidsutvalget (AU) og 4 tillitsvalgte fra hver kommune.

Medlemmer i partssammensatt utvalg er følgende:


AU sine faste medlemmer:

Ogne Undertun (leder)

Tom Myrvold (nestleder)

Hilde-Kristin Sandvik Nordaas

Hans Eide

Finn Olav Odde

Einar Aaland

Knut Ring

Emil Raaen

Snorre Glørstad

Arild Risvik

Marit Knutshaug Ervik


 

Tillitsvalgte Bjugn kommune:


- Øyvind Wiger-Haraldsvik, Fagforbundet e-post: oyvind.haraldsvik@bjugn.kommune.no

- Roar Olden, Utdanningsforbundet, e-post: roar.olden@bjugn.kommune.no

- Linda Johansen, NSF, e-post: linda.johansen@bjugn.kommune.no

- Per Bjørn Eggen, Delta, e-post: per.bjorn.eggen@bjugn.kommune.no

 

Tillitsvalgte Ørland kommune:

- Ann-Berit Nervik, Fagforbundet e-post: ann.berit.nervik@orland.kommune.no

- Heidi Sæther, NSF e-post: Heidi.Saether@orland.kommune.no

- Helge Olden, NITO e-post: Helge.Olden@orland.kommune.no

- Guro Sakariassen, Utdanningsforbundet e-post: Guro.Sakariassen@orland.kommune.no

Fant du det du lette etter?